HAYAT

Rozpoczęty Champion Polski
Nominacja CRUFT’s 2020
III BEST OF GROUP
I BEST IN SHOW Młodszych Szczeniąt
II BEST IN SHOW Młodszych Szczeniąt
Kilkukrotna Zwyciężczyni Rasy

INFORMACJE

LAST IMPERIA OF LUCIFER Sateenkaari Lumi

Data urodzenia: 08.02.2019
Ojciec: Lunasea LOVE ME LIKE MONEY
Matka: AUKSO SÖLWEIG TÄHTI Sateenkaari Lumi
Badania:
HD – A, ED – 0/0
oczy – OK + gonioskopia (ECVO 2020)
Wzrost: 56 cm
Długość:
Waga: 22 kg
Właściciel: Paulina Szymańska i Ewa Kwiatkowska
Hodowca: Ewa Kwiatkowska
Mioty w hodowli: 

Hayat to nowa wschodząca gwiazda.
Dała początek nowemu eksterierowi w rasie. Swoją lekkością w ruchu i dziarskim typowym dla SHOW temperamentem podbija ringi wystawowe. Wspólną pracą wspinamy się na sam szczyt. Kolejny raz australijskie krycie udowodniło nam, że było warto. Startując pierwszy raz w dorosłej klasie otrzymała tytuł Zwyciężczyni Rasy spośród 30 zgłoszonych samoyedów w stawce. Ponad to przypieczętowała swoje Zwycięstwo Rasy po raz drugi na kolejnej wystawie u cenionej przez Nas sędziny kynologicznej.
Hayat jest bardzo charakterna, dlatego też jesteśmy pewni, że czeka w kolejce na przejęcie władzy nad Sateenkaarowym stadem.
Uwielbia się bawić i biegać do utraty tchu. W przytulaniu raczej mniej wylewna – bardziej woli się wygłupiać. Bardzo mądra chłonąca wiedzę- tym samym zwracająca na siebie uwagę.
Jednym słowem jak można by opisać Hayat – PERFEKTYCJNA.

Wrażenie ogólne:
Hayat jest suczką o pięknej, wyrażnie suczej, uśmiechniętej głowie. Opisywana jako suczka o mocnym kośćcu, rozbudowanej i głębokiej klatce piersiowej, doskonałej lini górnej i dolnej, bardzo dobrze kątowanych kończynach, swobodnym i płynnym ruchu. Posiadająca doskonałej jakości, śnieżnobiałą szatę z biszkoptowym znaczeniem na czubku ucha.

RODOWÓD

>>> baza rodowodów <<<

FILMY