LEGOLAS LEt’s GO

MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA POLSKI 2019 
MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
MŁODZIEŻOWY CHAMPION LITWY 

Nominacja na CRUFT’s 2020
Zwycięzca Rasy i Zwycięzca Płci Przeciwnej
Rozpoczęty Champion Polski

INFORMACJE

LAST LEGEND OF LUCIFER Sateenkaari Lumi

Data urodzenia: 08.02.2019
Ojciec: LUNASEA LOVE ME LIKE MONEY
Matka: AUKSO SÖLWEIG TÄHTI Sateenkaari Lumi
Badania:
HD – A, ED – 0/0
Oczy – czyste + goniskopia (ECVO 2020)
Wzrost: 59 cm
Długość: 60 cm
Waga: 24 kg
Właściciel: Paulina Szymańska
Hodowca: Ewa Kwiatkowska
Mioty w hodowli:
>>Mioty poza hodowlą<< 

LEGOLAS-LEt’s GO (LEGO) wymarzony pies z wymarzonego skojarzenia!

Odziedziczył australisjki temperament i swodobny, energiczny ruch, które sprawiają, że w ringu prezenuje się fenomenalnie. A to wszystko jest zasługą jego ogromych chęci do pracy, którymi mogł się pochwalić już w bardzo młodym wieku zdając egzamin posłuszeństwa na 98%.

Uwielbia wszystkie czynności związane ze sportem – jest bardzo zwinny i szybki – wszędzie go pełno. W przeciwieństwie od reszty stada zawsze czujnie obserwuje co dzieje się dookoła domu.

Swoją karierę wystawową rozpoczął w ekspresowym tempie. Na pierwszej wystawie w klasie młodzieży otrzymał tytuł MŁODZIEŻOWEGO ZWYCIĘZCY POLSKI 2019 w bardzo mocnej stawce- co zaowocowało tym, że bardzo szybko zdobył tytuł MŁODZIEŻOWEGO CHAMPIONA POLSKI.

Z racji swojego młodego wieku mamy czas, aby doszlifować ten diament.

Wrażanie ogólne:
LEGOLAS-Let’s GO jest psem o ślicznej, samczej głowie z pięknym uśmiechem. Opisywany przez sędziów kynologicznych jako pies o bardzo mocnym kośćcu, bardzo mocno rozwiniętej klatce piersiowej, doskonałej linii górnej i dolnej, o wzorcowych proporcjch i bardzo długiej szyi oraz wydajnym i swobodnym ruchu w nadzwyczajnie eleganckim stylu. Jego szata jest doskonałej jakości, jednakże największym atutem w wyglądzie zewnętrzym jest prawidłowo osadzony i noszony ogon pokryty długim włosem.

 

***LEGOLAS-LEt’s GO udostępniamy tylko wybranym suczkom w Polce i za granicą przebadanym pod kątem dysplazji stawów biodrowych (nie gorszym niż B) oraz bieżącym badaniem oczu z certyfikatem (ECVO, EESVO) z gonioskopią, które nie mają pokrewieństwa w jego rodowodzie (inbreed/linebreed).

RODOWÓD

>>> baza rodowodów <<<