SNOWY

Młodzieżowy Champion Polski
Otwarty Champion Polski
II Najpiękniejszy Pies o/ Chojnice
Wielokrotna Zwyciężczyni Płci Przeciwnej

INFORMACJE

RAINBOW HONEY The Glow of The Snowy Star

Data urodzenia: 30.03.2014
Ojciec: Dragviken’s HANNIBALL OF SAMSON
Matka: INES WINKY The Glow of The Snowy Star
Badania:
HD – A
oczy – czyste + gonioskopia (ECVO 2015,2017,2019)
Wzrost: 57 cm
Długość:
Waga:
Właściciel: Ewa Kwiatkowska
Hodowca: Mirosława Nowak
Mioty w hodowli: A, C

Nasza Alfa 🙂

Snowy mianowała się na przywódcę stada. Pilnuje porządku na każdym kroku, nic ani nikt nie przemknie niezauważony. Baczny obserwator okolic domu i ulicy. Bardzo odpowiedzialnie przejęła i podtrzymuje swoją władzę.
Bardzo zdystansowana do obcych. Wsród swoich przylepa, mogłaby być głaskana cały dzień i całą noc. Podczas spacerów głuchnie 🙂 nie można jej odwołać- w jej przekonaniu staje się wtedy niezależna.

Wystawy i Snowy- Snowy i wystawy…
Każda wystawa była dla niej ogromnym wyzwaniem,a nie przyjemnością. Skupiska ludzi wyciągających do niej ręcę nie sądla niej, jest psem bardziej domatorskim, której pasją jest bycie królową,a niekoniecznie lubi robić to co chcielibyśmy MY.

W naszym domu nie ma nic na siłę. Snowek swoją przygodę z wystawami zakończyła w dość pozytywny sposób 🙂 I chcemy,aby tak zostało.

Wrażenie ogólne:
Opisywana jako mocna,ale elegancka suka w doskonałym typie, mocna wyraźnia sucza głowa z doskonale osadzonymi i mięsistymi uszami. Doskonała górna i dolna linia. Mocny tłów z Głęboką klatką piersiową. Energiczny chód, harmonijny ruch.

RODOWÓD

>>> baza rodowodów <<<